Dodano: Poniedziałek, 23 września 2019r. godz.: 12:59. Nr wydania: 485/2019

Konkurs na zdjęcie w Kalendarzu Kolej Podsudecka 2020

Kwartał pozostał do końca roku. To idealny czas na projektowanie Kalendarza Kolej Podsudecka 2020. Może znaleźć się w nim Twoje zdjęcie, a wtedy Kalendarz trafi do Ciebie za darmo.

To już nasza wieloletnia tradycja. To zdjęcia naszych czytelników trafiają do Kalendarza. Kalendarz Kolej Podsudecka 2020 trafi do sprzedaży w drugiej połowie października. Teraz ogłaszamy konkurs na zdjęcia. Jeżeli Twoje zdjęcie znajdzie się w kalendarzu, to dostaniesz go za darmo!

Zasady konkursu

Wyślijcie do nas na nasz redakcyjny email (staszek[znak-malpy]kolejpodsudecka.pl (zobacz kontakt) swoje zdjęcia, propozycje wraz z ich opisem (co jest na zdjęciu, kiedy i gdzie je wykonano). Warunek to fakt, że muszą być powiązane z Magistralą Podsudecką, czyli np. prezentujące pociąg na linii kolejowej 137 lub linii bocznej.

Dobre zdjęcie to takie, które wykonano na linii 137, gdzieś pomiędzy Katowicami, a Legnicą. Dobre zdjęcie to takie, które wykonano na linii stykającej się z 137 czyli np. na linii Nysa-Brzeg, Racławice Śląskie-Głubczyce i tak dalej.

Obojętnie jaki pociąg będzie: szynobus, parowóz, spalinowa, towarowy, osobowy, specjalny. Zdjęcie musi być ciekawe, ładne i dobre technicznie (nie prześwietlone np.), bo tylko takie nadają się do druku wysokiej jakości.

Jeżeli Twoje zdjęcie znajdzie się w kalendarzu, to otrzymasz publikację za darmo. Wyślemy ją do Ciebie pocztą! To nagroda za udział w konkursie i wygranie go. Uwaga! Jeżeli Twoich zdjęć w kalendarzu opublikujemy więcej (2, 3 itp.), to i tak otrzymujesz tylko jeden kalendarz!

Nie musisz od razu wysyłać oryginalnych zdjęć z aparatu, które zajmują np. 5 megabajtów. Wyślesz je dopiero, jak wygrasz. Możesz na początek wysłać np. zdjęcia pomniejszone o rozmiarze np. 1400 na 900 pikseli.

Regulamin

 1. Każda osoba może wysłać dowolną ilość zdjęć.
 2. Zdjęcia nadesłane w poprzednich latach także biorą udział w konkursie
 3. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia z udziału w konkursie zdjęć, które są słabe techniczne.
 4. Autor tej strony, wydawca kalendarza, Stanisław Stadnicki jako jedyna osoba ocenia zdjęcia (jest jury konkursy). Werdykt jury nie podlega dyskusji.
 5. Należy wysyłać zdjęcia o tematyce kolejowej wykonane na linii 137 lub w jej pobliżu zgodnie z uwagami opisanymi w tym artykule.
 6. Należy nadsyłać tylko swoje autorskie zdjęcia. Autor zdjęcia wyraża zgodę na ich publikację w Kalendarzu Kolej Podsudecka 2020. Nie można wysyłać cudzych zdjęć itp.
 7. Zdjęcia należy wysłać na adres staszek[znak-malpy]kolejpodsudecka.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia wtorek 1 października 2019 r., do godz. 12:00 tego dnia.
 8. Do dnia 5 października autorzy wygranych zdjęć pocztą zostaną powiadomieni pocztą e-mail. Wtedy będą proszeni o nadesłanie oryginałów zwycięskich zdjęć.
 9. Kalendarze dla wygranych zostaną wysłane do dnia 1 grudnia 2019 r. pocztą lub kurierem InPost.

Autor: Stanisław Stadnicki.
Publikacja tekstu: Poniedziałek, 23 września 2019r. godz.: 12:59. Nr wydania: 485/2019

Dziękujemy za lekturę tego tekstu. Możesz teraz wrócić do wyboru aktualności.

Polecamy teksty na podobny temat

Następne teksty:

Poprzednie teksty:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2024
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu KolejPodsudecka.pl jest zabronione.
Serwis KolejPodsudecka.pl jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

 • WebInspiracje
 • Stanisław Stadnicki