Dodano: Poniedziałek, 10 października 2011r. godz.: 11:44. Nr wydania: 219/2011

Zamów wstępnie, bez żadnych zobowiązań, Kalendarz Kolej Podsudecka 2012

Drodzy czytelnicy. Można już przedwstępnie, bez żadnych zobowiązań, rezerwować sobie kalendarz Kolej Podsudecka 2012. Rezerwacja gwarantuje, że jako pierwsi otrzymacie informację o tym, że kalendarze są dostępne i będzie na Was czekał odstawiony egzemplarz. W tym newsie piszemy o tym jak wygląda, jak zdobyć i kiedy będzie dostępny nasz pierwszy kalendarz.

Zacznę od najważniejszego. Rezerwacja kalendarza nie jest zobowiązująca. Oznacza to, że osoba, która wyśle do nas zgłoszenia de facto nie musi kupować kalendarza. Rezerwując kalendarz nie trzeba wpłacać żadnych pieniędzy. Rezerwacja spowoduje to, że będziemy wiedzieli ile dokładnie sztuk wydrukować oraz zagwarantuje Wam możliwość pierwokupu. Do osób, które zarezerwują kalendarz, kiedy ten będzie gotowy, wyślemy email z informacją o sposobie zakupu. Zakup kalendarza odbywał będzie się przez nasz internetowy sklep, który na pewno ruszy w październiku. Kalendarze będzie można odebrać osobiście (Prudnik, Racławice Śląskie) lub wyślemy je do dowolnego miejsca w kraju pocztą. Drukujemy wstępnie tylko kilkadziesiąt sztuk. Zarezerwuj kalendarz dla siebie już teraz, ponieważ potem może być problem z jego zdobyciem.

Jak wygląda kalendarz?

Obraz: kalendarzpodsuddecki.jpg

Przykładowa strona kalendarza na styczeń, na zdjęciu Śnieżka z Krakowa do Jeleniej Góry po minięciu przystanku Dytmarów

Kalendarz składa się z 13 stron formatu A3 w tym okładki i każdej jednej strony na miesiąc roku. Strony: papier kreda. Kalendarz zawiera tylko i wyłącznie zdjęcia z Magistrali Podsudeckiej lub linii z nią stykających się. Wszystkie zdjęcia są przepiękne, chyba nigdzie nie publikowane. Zostały zrobione w latach największej świetności Magistrali Podsudeckiej. Zobaczysz na nich lokomotywy SU45, SU46, SU42, ST43 z najbardziej klasycznymi pociągami na linii 137. Zdjęcia z całej Magistrali Podsudeckiej, zarówno z części opolskiej, jak i dolnośląskiej. Zdjęcie zrobione w styczniu jest w kalendarzu na stronie stycznia, zdjęcie z października na stronie kalendarza z miesiącem październik.

Na jednej stronie kalendarz na dany miesiąc. Solenizanci i obowiązujący znak zodiaku oraz numery tygodni. Nazwy dni tygodnia i miesiąca w języku polskim oraz angielskim. Zdjęcie kolejowe z dokładnym opisem.

Z lewej przykładowe zdjęcie jednej strony kalendarza (styczeń). Wygląd może się zmienić, ponieważ do płowy tego tygodnia czekamy na fotografie od kilku naszych czytelników i dopiero wtedy ostatecznie zdecydujemy, jakie zdjęcia znajdą się na poszczególnych stronach. Autor fotografii, tak jak było to obiecane, kalendarz otrzymuje za darmo.

Dlaczego warto go mieć?

To jedyna, być może niepowtarzalna, pamiątka oraz taki gadżet kolejowy z Magistrali Podsudeckiej. Cały rok będzie można oglądać piękne zdjęcie z pociągami kursującymi po linii 137. Kalendarz można powiesić w pracy, w domu, sprezentować miłośnikowi kolei, sprezentować mężowi. Ten kalendarz nie będzie sprzedawany w żadnym sklepie. Będzie można dostać go tylko u nas. Biały kruk, ponieważ dostępnych będzie kilkadziesiąt egzemplarzy.

Ile to będzie kosztowało?

Dziś nie wiemy, dlatego, że staramy się o numer ISBN. Jeśli uda się nam go zdobyć, wtedy zapłacimy taniej za druk. Dziś przyjmijmy pesymistycznie, że kalendarz kosztował będzie 30zł brutto (plus ewentualne koszty przesyłki). Wierzymy jednak, że cena zmaleje. Okazuje się, że nie trzeba mieć numeru NIP, by zakupić u nas kalendarz.

Kalendarz będzie można zakupić w naszym sklepie. Opłacić w dowolnym banku przelewem (także przez Internet) lub skorzystać z płatności on-line.

Pamiętajcie, że wstępna rezerwacja kalendarza nie zobowiązuje Was do opłaty. To tylko informacja dla nas.

Jak zarezerwować?

Należy wysłać email na adres: staszek@kolejpodsudecka.pl z informacją:

Twoje imię i nazwisko:
Miejscowość:
Iloma sztukami kalendarza jesteś zainteresowany:

Prosimy o Wasze rezerwacje. Jeśli kalendarz będzie cieszył się dużym powodzeniem to oczywiście w przyszłym roku wydamy jego reedycję z nowymi zdjęciami.

Autor: Stanisław Stadnicki.
Publikacja tekstu: Poniedziałek, 10 października 2011r. godz.: 11:44. Nr wydania: 219/2011

Dziękujemy za lekturę tego tekstu. Możesz teraz wrócić do wyboru aktualności.

Polecamy teksty na podobny temat

Następne teksty:

Poprzednie teksty:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2023
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu KolejPodsudecka.pl jest zabronione.
Serwis KolejPodsudecka.pl jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

  • WebInspiracje
  • Stanisław Stadnicki