Dodano: Piątek, 6 lutego 2009r. godz.: 15:50. Nr wydania: 18/2009

Zostań wirtualnym maszynistą

Za sprawą Przemka Jarockiego z Prudnika możemy nie wychodząc z domu poprowadzić pociąg na Magistrali Podsudeckiej. Komputerowe odwzorowanie 70-kilometrowego fragmentu linii kolejowej dostępne jest w Internecie od kilku miesięcy.

Miłośnik kolei z Prudnika dwa lata pracował nad swoją trasą. Przeniósł do komputerowego świata fragment Magistrali Podsudeckiej odzwierciedlający aktualny stan odcinka od Kędzierzyna Koźla do Nysy. Posiadacze gry Microsoft Train Symulator mogą zainstalować dodatek i zamienić się w maszynistę prowadzącego pociągi na tym fragmencie Magistrali.

Wszystkie informacje związane z omawianą trasą znajdziecie na oficjalnej stronie projektu: www.pmk.trainsim.pl. Polecamy.

Niebawem na naszej stronie pojawi się specjalny dział poświęcony wirtualnemu odwzorowaniu naszej kochanej linii kolejowej. Znajdziecie na nim dokładny poradnik krok po kroku informujący o tym: jak otrzymać grę, jak zainstalować dodatek, jak zainstalować tabor znany z podsudeckich szlaków no i oczywiście jak samemu poprowadzić pociąg. Więcej informacji niebawem.

::rysunek:przemekjarocki2.jpg@Tak wygląda nasza trasa przeniesiona do komputera:: ::rysunek:przemekjarocki.jpg@Tak wygląda nasza trasa przeniesiona do komputera::

Autor: Stanisław Stadnicki.
Publikacja tekstu: Piątek, 6 lutego 2009r. godz.: 15:50. Nr wydania: 18/2009

Dziękujemy za lekturę tego tekstu. Możesz teraz wrócić do wyboru aktualności.

Następne teksty:

Poprzednie teksty:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2024
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu KolejPodsudecka.pl jest zabronione.
Serwis KolejPodsudecka.pl jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

  • WebInspiracje
  • Stanisław Stadnicki