Dodano: Niedziela, 17 listopada 2013r. godz.: 20:17. Nr wydania: 306/2013

Kalendarz kolejowy, to dobry prezent na Mikołaja

Chcesz komuś zrobić miły prezent na Mikołaja? Nasz kalendarz kolejowy, może być idealny. To unikat, którego nie kupisz w sklepie. Wyślemy go do Ciebie pocztą.

Jeśli chcesz komuś sprawić świetny prezent na Św. Mikołaja, to kalendarz Kolej Podsudecka jest idealnym rozwiązaniem. Przede wszystkim jest pięknie wydany. Ma 13 dużych stron (format A3), z ogromnymi zdjęciami kolejowymi. Można go powiesić na ścianie, biurku, na meblach. Zawiera dokładne kalendarium na rok 2014, solenizantów, numery tygodni, znaki zodiaku i wiele więcej. Na każdej stronie z miesiącem jest zdjęcie kolejowe wykonane w naszym regionie. Co najważniejsze, kalendarza nie kupisz w żadnym sklepie, tylko u nas, to prawdziwy rarytas. Kalendarz wyślemy do Ciebie pocztą. To prezent, który: jest unikalny i będzie służył cały rok.

Kalendarz można kupić na dwa sposoby. Poprzez sklep internetowy na stronie www.kolejpodsudecka.pl. Trzeba założyć konto i dalej postępować według instrukcji.

Drugi sposób przeznaczony jest dla osób, które nie lubią się rejestrować i chcą zamówić kalendarz wysyłając do nas email. No właśnie: trzeba wysłać list pod adres staszek@kolejpodsudecka.pl. W emailu trzeba napisać ile sztuk kalendarza Państwo zamawiacie. Cena za sztukę to 25zł (w tym podatek Vat). Do tego trzeba napisać jak mamy wysłać kalendarz? Jeśli listem poleconym priorytetowym, to cena wysyłki wynosi 12zł (kalendarz jest bardzo duży, stąd niestandardowa koperta i nieco większa opłata za przesyłkę), lub jako paczkę pocztową w dużym pudełku (cena 17zł). Oczywiście trzeba wysłać do nas adres, na który mamy zaadresować przesyłkę. Do tego dane do faktury Vat (czyli Państwa imię i nazwisko, ulica, kod pocztowy oraz miejscowość). Dodatkowo jeśli kalendarz zamawia osoba fizyczna wysyłamy w emailu PESEL, jeśli zamawiacie Państwo na firmę, to podajecie NIP.

Podsumowując. Proszę wysłać email na adres staszek@kolejpodsudecka.pl, a w nim: ilość sztuk kalendarza jakie zamawiamy, adres do wysyłki, dane do faktury. My wyślemy w odpowiedzi dokładną kwotę jaką należy przelać na nasze konto. Po zaksięgowaniu opłaty, kalendarz jest wysyłany. Wysyłamy go w 24h, ekpresem.

Zapraszamy do zakupów.

Obraz: kalokladka.jpg
Obraz: kalokladka2.jpg
Obraz: kalokladka3.jpg

Autor: Stanisław Stadnicki.
Publikacja tekstu: Niedziela, 17 listopada 2013r. godz.: 20:17. Nr wydania: 306/2013

Dziękujemy za lekturę tego tekstu. Możesz teraz wrócić do wyboru aktualności.

Polecamy teksty na podobny temat

Następne teksty:

Poprzednie teksty:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2024
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu KolejPodsudecka.pl jest zabronione.
Serwis KolejPodsudecka.pl jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

  • WebInspiracje
  • Stanisław Stadnicki