Dodano: Środa, 28 stycznia 2009r. godz.: 09:17. Nr wydania: 3/2009

Oficjalny start

Jutro to jest w czwartek wieczorem nasz serwis zostanie oficjalnie zaprezentowany szerszej publiczności.

Witamy serdecznie, zaczynamy. 29 stycznia 2009 roku przejdzie do historii. Tego dnia udostępnimy nasz serwis poświęcony historii Magistrali Podsudeckiej. Najważniejszej linii kolejowej południa Opolszczyzny i Przedgórza Sudeckiego.

Będziemy pisać o tym, co było kiedyś i o tym, co jest teraz. Będzie z dumą prezentować minione, jakże wspaniałe czasu i głośno mówić o tym, co złego dzieje się aktualnie. Będziemy piętnować każde odwołania kursów, czy spóźnienia. Będziemy dbać o dobro pasażerów. Marginalizacja naszej ukochanej linii kolejowej musi się skończyć.

Naszą działalność rozpoczynamy od akcji POŚPIESZNY MUSI WRÓCIC NA MAGISTRALĘ PODSUDECKĄ. Prezentujemy już dwa listy otwarte w tej sprawie autorstwa Krzysztofa Pawlaka i Stanisława Stadnickiego skierowane do spółki PKP Intercity. Wszyscy dobrze wiemy, że nasz jedyny pociąg, będący swego rodzaju oknem na świat został niesprawiedliwie wycięty z rozkładu jazdy. Razem rozpoczynamy walkę o powrót naszego pośpiesznego na nasze tory.

Z czasem co obiecujemy nasza strona zostanie rozbudowana i ubogacona. Niebawem pojawią się artykuły o tematyce kolejowej, artykuły o lokalnej historii kolejnictwa, galeria zdjęć i wiele więcej. W tej kwestii prosimy o cierpliwość.

Zachęcamy równocześnie do nawiązania z nami współpracy. Poszukujemy autorów tekstów, fotografów. Z chęcią zamieścimy każdy ciekawy materiał.

Na koniec tego krótkiego wstępu przede wszystkim życzymy Państwu miłej lektury i prosimy o sygnalizowanie ewentualnych błędów. Jesteśmy dla Was. Chcemy być coraz lepsi. Pomagajcie nam.

Autor: Stanisław Stadnicki.
Publikacja tekstu: Środa, 28 stycznia 2009r. godz.: 09:17. Nr wydania: 3/2009

Dziękujemy za lekturę tego tekstu. Możesz teraz wrócić do wyboru aktualności.

Polecamy teksty na podobny temat

Następne teksty:

Poprzednie teksty:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2024
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu KolejPodsudecka.pl jest zabronione.
Serwis KolejPodsudecka.pl jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

  • WebInspiracje
  • Stanisław Stadnicki