Dodano: Wtorek, 19 marca 2013r. godz.: 20:43. Nr wydania: 269/2013

Ruszamy z projektem Kalendarz Kolej Podsudecka 2014

Wprawdzie kończy się dopiero pierwszy kwartał 2013 roku, jednak my już powoli ruszamy z pracami nad przygotowaniem nowego Kalendarza Kolei Podsudeckiej na rok 2014. Każdy może zgłosić swoje uwagi i sugestie oraz wysłać zdjęcie do kalendarza. Przypomnijmy, że autorzy zdjęć otrzymują kalendarz gratis.

Do tej pory dwa razy wydawaliśmy kalendarze kolejowe, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Były niezwykłe z tego powodu, iż dotyczyły tylko jednej, naszej ulubionej linii kolejowej. Ponieważ druk kalendarzy trwa kilka tygodni, tyle samo ich przygotowanie i wybranie zdjęć, to uznaliśmy, że nadszedł dobry moment na rozpoczęcie prac, nad nowym projektem.

Każdy z Was może pomóc w jego przygotowaniu. Można w komentarzu do tego newsa napisać swoje uwagi, na przykład co można jeszcze poprawić? Można również wysłać do nas na adres staszek@kolejpodsudecka.pl wysłać fotografie, jakie Waszym zdaniem powinny się znaleźć w kalendarzu. Trzeba być autorem tej fotografii, czyli każdy wysyła swoje zdjęcia. Można wysłać tak zwane prewki, czyli fotografie słabej jakości. Dopiero jak dana fotografia zostanie wybrana do kalendarza, poprosimy o oryginał w wysokiej jakości. Oczywiście każdy autor zdjęcia cały czas zachowuje prawa autorskie i autorskie prawa majątkowe. Zdjęcie udostępnia nam tylko do druku w kalendarzu. Każda fotografia jest dokładnie opisana i podpisana.

Najbardziej zależy nam na zdjęciach taboru historycznego i lokomotyw spalinowych. Raczej unikajmy autobusów szynowych. Najlepsze zdjęcie, to zdjęcia z lokomotywami SU45, SU46, ST43, SU/SP/SM42 itp. Zarówno składy osobowe, jak i towarowe. Oczywiście zdjęcia wykonane na Magistrali Podsudeckiej, czyli między Kędzierzynem Koźlem, a Legnicą.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i pomocy w przygotowaniu nowego kalendarza.

Obraz: wsprzedazy.jpg

Kalendarz na rok 2013

Autor: Stanisław Stadnicki.
Publikacja tekstu: Wtorek, 19 marca 2013r. godz.: 20:43. Nr wydania: 269/2013

Dziękujemy za lekturę tego tekstu. Możesz teraz wrócić do wyboru aktualności.

Polecamy teksty na podobny temat

Następne teksty:

Poprzednie teksty:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2024
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu KolejPodsudecka.pl jest zabronione.
Serwis KolejPodsudecka.pl jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

  • WebInspiracje
  • Stanisław Stadnicki