Dodano: Poniedziałek, 3 października 2011r. godz.: 15:32. Nr wydania: 218/2011

Ukazał się Kalendarz Parowozy 2012

Na Allegro można już w przedsprzedaży za grosze kupić kalendarz Parowozy 2012. W tym newsie też kilka informacji o naszym kalendarzu.
Obraz: kalendarzparowozy.jpg

Okładka kalendarza Parowozy 2012

Pod tym linkiem można w przedsprzedaży zakupić kalendarz Parowozy 2012. Sam kupowałem od tego użytkownika i wysyłka jest ekspresowa. Cena także może się podobać, ponieważ jeszcze przez jakiś czas kalendarz dystrybuowany jest za grosze. Być może później dostępny będzie w cenie ok. 25zł. Warto kupić teraz.

Na okładce Ty wyjeżdżający z Głogówka. Sporo zdjęć z Dolnego Śląska (w tym okolic Pilchowic, Nowej Rudy). Format A3, papier kreda.

Teraz kilka informacji odnośnie naszego kalendarza. Aby druk kalendarza był tani trzeba byłoby wydrukować co najmniej tysiąc sztuk, a tyle jako skromna organizacja niestety raczej nie rozprowadzimy. W związku z tym będzie mniej, ale za druk musimy zapłacić drożej. Aktualnie negocjuję cenę z kilkoma drukarniami i nie jest łatwo, ale wierzę, że do połowy października padnie decyzja o wydaniu kalendarza. Sama matryca z miesiącami jest gotowa więc jego druk zająłby kilka dni i pewnie od 4 tygodnia października można byłoby go dystrybuować.

Format A3, papier wysokiej jakości kreda. Każdy miesiąc na osobnej stronie plus jedna strona z okładką (do tego zawieszka). Zdjęcia tylko i wyłącznie z Magistrali Podsudeckiej lub linii przylegających - nigdzie wcześniej nie publikowane. Przewaga zdjęć z czasów największej świetności linii. Do każdego dnia solenizanci, numery tygodni. Obowiązujący znak zodiaku.

Jeśli uda się wydrukować kalendarz, to będzie można go zakupić przez nasza stronę. Wyślemy je pocztą. Ale warunek będzie następujący: przedpłata oraz podanie dokładnych danych w tym numeru NIP. Do każdego kalendarza wystawiona będzie faktura VAT i aby ją wystawić musimy mieć numer NIP (nie dysponujemy w tym roku kasą fiskalną). Osoby nie posiadające NIPu nie będą mogły zakupić kalendarza.

Mam nadzieję, że więcej szczegółów podam niebawem.

Autor: Stanisław Stadnicki.
Publikacja tekstu: Poniedziałek, 3 października 2011r. godz.: 15:32. Nr wydania: 218/2011

Dziękujemy za lekturę tego tekstu. Możesz teraz wrócić do wyboru aktualności.

Polecamy teksty na podobny temat

Następne teksty:

Poprzednie teksty:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2023
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu KolejPodsudecka.pl jest zabronione.
Serwis KolejPodsudecka.pl jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

  • WebInspiracje
  • Stanisław Stadnicki