Dodano: Czwartek, 17 kwietnia 2014r. godz.: 11:50. Nr wydania: 329/2014

Ponad 200 nadesłanych fotografii

Zakończyliśmy przyjmowanie Waszych propozycji fotograficznych do kalendarza Kolej Podsudecka 2015. Nadesłano ponad 200 fotografii.

Kilkanaście osób nadesłało w sumie ponad 200 zdjęć. Niektórzy wysyłali po 2-3 zdjęcia, inni nawet 10-15. Pierwszy raz swoje propozycje do kalendarza wysłała kobieta. Były też dwa zgłoszenia z Czech. Jedna osoba wysłała zdjęcia z podsudeckiej, wykonane prawie 20 lat temu! Są niesamowite.

Przyjmowanie zgłoszeń uznajemy za bardzo udane. Mamy teraz prawdziwy ból głowy, ponieważ trzeba wybrać jedynie 13 fotografii. Będzie bardzo trudno, ale jesteśmy z tego zadowoleni. Będziemy starali się, by w kalendarzu zdjęcia jednej osoby były publikowane co najwyżej 2 razy. W ten sposób postaramy się nagrodzić darmową publikacją kalendarza najwięcej czytelników.

Przesłano nam fotografie praktycznie z każdej stacji, każdego odcinka naszej linii, wykonane o każdej porze roku. Lokomotywy także są zróżnicowane: od SP42, SU45, SU46, przez ST43 i ST44 i te mniej popularne lokomotywy należące od tak zwanych prywaciarzy.

Przypomnijmy, że w wyborze fotografii biorą również niewybrane zdjęcia z poprzedniego roku.

Zdanie decydujące o wyborze zdjęcia ma redaktor naczelny tej strony :). W wyborze pomagają ponadto dwie osoby zaprzyjaźnione z redakcją. Otrzymają one zdjęcia bez podpisu autorów i wybiorą wg siebie 13 najlepszych fotografii. Wszystko po to, by wybór był jak najbardziej rzetelny i sprawiedliwy. By nikt nie był faworyzowany.

Decyzja zostanie podjęta do końca długiego weekendu majowego. Każda osoba, której zdjęcie znajdzie się w kalendarzu otrzyma bezpłatnie jeden egzemplarz publikacji.

Serdecznie dziękujemy za Wasze ogromne zaangażowanie i współpracę. Jesteśmy dumni i dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć.

Autor: Stanisław Stadnicki.
Publikacja tekstu: Czwartek, 17 kwietnia 2014r. godz.: 11:50. Nr wydania: 329/2014

Dziękujemy za lekturę tego tekstu. Możesz teraz wrócić do wyboru aktualności.

Polecamy teksty na podobny temat

Następne teksty:

Poprzednie teksty:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2024
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu KolejPodsudecka.pl jest zabronione.
Serwis KolejPodsudecka.pl jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

  • WebInspiracje
  • Stanisław Stadnicki