Dodano: Czwartek, 8 października 2020r. godz.: 09:42. Nr wydania: 504/2020

Rusza konkurs - Twoje zdjęcie w Kalendarzu Kolej Podsudecka 2021

Projektujemy jubileuszową 10. edycję kalendarza Kolej Podsudecka na rok 2021. Może znaleźć się w nim Twoje zdjęcie, a Ty otrzymasz kalendarz za darmo.

Jak co roku, to zdjęcia czytelników publikujemy w naszym kalendarzu i jak co roku ogłaszamy specjalny konkurs. Tym razem już po raz 10. przygotowujemy kalendarz, czyli będzie to jubileuszowa edycja. Jak zawsze postaramy się, aby była wyjątkowa.

Zapraszamy do udziału w konkursie. Termin nadsyłania zdjęć jest krótki, bo tylko tydzień. Kalendarz powinien trafić do sprzedaży jeszcze w październiku. Osoby, których zdjęcia znajdą się na stronach kalendarza, otrzymają kalendarz za darmo! Wyślemy go kurierem do Was (lub do wskazanego przez Was paczkomatu).

Zasady konkursu

Wyślijcie do nas na nasz redakcyjny email (staszek[malpa]kolejpodsudecka.pl (zobacz kontakt) swoje zdjęcia, propozycje wraz z ich opisem (co jest na zdjęciu, kiedy i gdzie je wykonano). Warunek to fakt, że muszą być powiązane z Magistralą Podsudecką, czyli np. prezentujące pociąg na linii kolejowej 137 lub linii bocznej.

Dobre zdjęcie to takie, które wykonano na linii 137, gdzieś pomiędzy Katowicami, a Legnicą. Dobre zdjęcie to takie, które wykonano na linii stykającej się z 137 czyli np. na linii Nysa-Brzeg, Racławice Śląskie-Głubczyce i tak dalej.

Obojętnie jaki pociąg będzie: szynobus, parowóz, spalinowa, towarowy, osobowy, specjalny. Zdjęcie musi być ciekawe, ładne i dobre technicznie (nie prześwietlone np.), bo tylko takie nadają się do druku wysokiej jakości.

Jeżeli Twoje zdjęcie znajdzie się w kalendarzu, to otrzymasz publikację za darmo. Wyślemy ją do Ciebie kurierem! To nagroda za udział w konkursie i wygranie go. Uwaga! Jeżeli Twoich zdjęć w kalendarzu opublikujemy więcej (2, 3 itp.), to i tak otrzymujesz tylko jeden kalendarz!

Nie musisz od razu wysyłać oryginalnych zdjęć z aparatu, które zajmują np. 5 megabajtów. Wyślesz je dopiero, jak wygrasz. Możesz na początek wysłać np. zdjęcia pomniejszone o rozmiarze np. 1400 na 900 pikseli.

Jeżeli Twoje zdjęcie wygra, to wygląd strony będzie konsultowany z Tobą. Zobaczysz swoją stronę kalendarza jeszcze przed drukiem i możesz zgłaszać poprawki.

Regulamin

 1. Każda osoba może wysłać dowolną ilość zdjęć.
 2. Zdjęcia nadesłane w poprzednich latach także biorą udział w konkursie
 3. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia z udziału w konkursie zdjęć, które są słabe techniczne.
 4. Autor tej strony, wydawca kalendarza, Stanisław Stadnicki jako jedyna osoba ocenia zdjęcia (jest jury konkursy). Werdykt jury nie podlega dyskusji.
 5. Należy wysyłać zdjęcia o tematyce kolejowej wykonane na linii 137 lub w jej pobliżu zgodnie z uwagami opisanymi w tym artykule.
 6. Należy nadsyłać tylko swoje autorskie zdjęcia. Autor zdjęcia wyraża zgodę na ich publikację w Kalendarzu Kolej Podsudecka 2021. Nie można wysyłać cudzych zdjęć itp.
 7. Zdjęcia należy wysłać na adres staszek[malpa]kolejpodsudecka.pl (celowo unikam pisania znaku @, aby adres email nie był przechwycony przez roboty sieciowe - proszę popraw ten adres i zamień słowo małpa na @ jeżeli wyślesz do mnie email) w nieprzekraczalnym terminie do dnia czwartek 15 października 2020 r., do godz. 12:00 tego dnia.
 8. Do dnia 19 października autorzy wygranych zdjęć pocztą zostaną powiadomieni pocztą e-mail. Wtedy będą proszeni o nadesłanie oryginałów zwycięskich zdjęć.
 9. Kalendarze dla wygranych zostaną wysłane do dnia 1 grudnia 2020 r. kurierem InPost lub do paczkomatu wybranego przez autora zdjęć.

Autor: Stanisław Stadnicki.
Publikacja tekstu: Czwartek, 8 października 2020r. godz.: 09:42. Nr wydania: 504/2020

Dziękujemy za lekturę tego tekstu. Możesz teraz wrócić do wyboru aktualności.

Polecamy teksty na podobny temat

Następne teksty:

Poprzednie teksty:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2024
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu KolejPodsudecka.pl jest zabronione.
Serwis KolejPodsudecka.pl jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

 • WebInspiracje
 • Stanisław Stadnicki