Dodano: Wtorek, 11 grudnia 2012r. godz.: 12:47. Nr wydania: 259/2012

Nie ma już kalendarzy na rok 2013, w planie kalendarz na rok 2014

Niestety nie ma już w sprzedaży kalendarzy Kolej Podsudecka 2013. Nasza redakcja sprzedała wszystkie posiadane sztuki, do tego wydawca, Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Racławicach, także nie posiada już żadnego egzemplarza. Trzeba otwarcie i trochę nieskromnie przyznać, że Kalendarze Kolej Podsudecka 2013 były chyba najlepiej wydanymi kalendarzami kolejowymi w tym roku. Dlatego razem z wydawcą już podjęliśmy decyzję, że na 2014 rok, też będą wydane kalendarze.

Jako kolekcjoner kalendarzy kupiłem chyba wszystkie kolejowe kalendarze wydane na 2013 rok. Wiele z nich to prawdziwe perełki. Trochę nieskromnie, ale chyba uczciwie powiem, że nasz Kalendarz Kolej Podsudecka 2013 był jednym z najlepiej wydanych. W tym roku zmieniliśmy design. Kalendarz był bardziej kolorowy. Do tego zmieniliśmy trochę papier. Oczywiście o sile kalendarza stanowiły przepiękne zdjęcia naszych zaprzyjaźnionych autorów. Nasz kalendarz jest swego rodzaju unikatem, ponieważ zdjęcia dotyczą tylko jednej linii kolejowej w jej obecnym i historycznym kształcie.

W rozmowie z prezesem Stowarzyszenia Miłośników Kolei w Racławicach Śląskich ustaliliśmy wstępnie, że wydamy Kalendarz Kolej Podsudecka 2014. Co ciekawe, będziemy chcieli, by te kalendarze były gotowe już w lipcu, na piątą imprezę kolejową w Racławicach Śląskich, na której, jak nieoficjalnie można powiedzieć, zobaczymy czynny parowóz (co najmniej jeden).

Odbieramy wszystkie Wasze uwagi i starami się je wcielać w życie. Zdjęcia do kalendarza 2014 wybierzemy trochę w inny sposób. Przede wszystkim napiszemy do wszystkich osób, które kupiły nasz kalendarz. Zapytamy, czy mają fotografie nadającego się do naszej publikacji. Na pewno osoba, która dostarczy swoje zdjęcie otrzyma kalendarza od Wydawcy za darmo.

Trzeba też pamiętać, że nie da się zadowolić wszystkich. Jedni czytelnicy chcą zdjęcia z parowozami, inni z lokomotywami ST43, a inni z SU45 i SU46. Starami się pogodzić i publikować szeroki materiał. Proszę pamiętać, że każdy taki kalendarz to skarb. Magistrala Podsudecka zmienia się, a zdjęcie już w momencie wykonania jest historyczne. Lokomotywy są odstawiane lub malowane itp. Warto mieć takie kalendarze w swojej biblioteczce.

Na pewno postaramy się w 2013 roku wprowadzić profesjonalny sklep do naszej strony internetowej. Będzie można nie tylko zapłacić za kalendarze zwykłymi przelewami jak do tej pory, ale pewnie też skorzystać z płatności on-line. Postaramy się również rozwiązać problem z wysyłką kalendarzy za granicę! Wprowadzimy również opcję, w której każdy z Was będzie mógł wybrać formę dostawy: czy list, czy paczka, czy lepiej zabezpieczona paczka itp.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zainteresowanie kalendarzami.

Obraz: wsprzedazy.jpg

Autor: Stanisław Stadnicki.
Publikacja tekstu: Wtorek, 11 grudnia 2012r. godz.: 12:47. Nr wydania: 259/2012

Dziękujemy za lekturę tego tekstu. Możesz teraz wrócić do wyboru aktualności.

Polecamy teksty na podobny temat

Następne teksty:

Poprzednie teksty:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2024
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu KolejPodsudecka.pl jest zabronione.
Serwis KolejPodsudecka.pl jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

  • WebInspiracje
  • Stanisław Stadnicki