Dodano: Wtorek, 14 sierpnia 2012r. godz.: 08:54. Nr wydania: 249/2012

Konkurs: wyślij do nas zdjęcie z pikniku w Racławicach i wygraj publikację o kolei

Redakcja serwisu KolejPodsudecka.pl ogłasza konkurs, w którym nagrodą jest książka o kolei, biały kruk. Wygra ją ten, kto prześle najciekawsze i unikalne zdjęcie wykonane w czasie pikniku kolejowego w Racławicach Śląskich, w dniu 18 lub 19 sierpnia tego roku. Zobacz szczegóły.

Zasady konkursu są proste. Trzeba w sobotę lub niedzielę (lub i w sobotę i niedzielę) zjawić się na pikniku kolejowym w Racławicach Śląskich i wykonać ciekawą fotografię. Nie ma znaczenia, co będzie na tej fotografii: pociągi, drezyny, konkursy, goście pikniku, wystawy itp. Liczy się pomysł, dobre podejście i nienaganna technika. Wygra najbardziej niepowtarzalna fotografia (mająca to coś), a komisję konkursową stanowić będą dwie osoby z redakcji naszego serwisu (komisja konkursowa nie bierze udziału w konkursie).

Obraz: ksiazkakolejgotowa3.jpg
Obraz: ksiazkakolej.jpg

Nagrodą dla osoby, która prześle najlepszą fotografię jest książeczka, która została wydana 4 lata temu z okazji pierwszego pikniku kolejowego w Racławicach Śląskich. W książce tej można znaleźć historię organizacji pierwszej imprezy i opis jej przebiegu, a także historię kolei w Racławicach Śląskich. Całość w kolorze z wieloma zdjęciami. Pozycja absolutnie nie do zdobycia na rynku. Nagrodę wyślemy pocztą. Do wygrania jedna sztuka!

Jak zgłosić fotografię do konkursu?

Trzeba założyć konto w naszym serwisie w galerii (osoby, które konto mają nie muszą już tego robić, tylko od razu się zalogować). Dalej należy się zalogować, przejść do galerii i dodać zdjęcie (zalecany rozmiar zdjęcia 800 pikseli szerokości, do 600 pikseli wysokości). Wypełniając formularz dodawania zdjęcia należy wybrać na dole kategorię: koleją po pograniczu polsko-czeskim (patrz na zdjęcie niżej).

Obraz: kategoria.png

Wysłanie tak zdjęcia oznacza wzięcie udziału w konkursie. Każda osoba może wysłać maksymalnie do 5 zdjęć! Zdjęcia można wysyłać od dnia 18 sierpnia, do dnia 26 sierpnia tego roku. Wyniki zostaną podane po 26 sierpnia.

Proszę pamiętać, że osoby, które nie wysyłały jeszcze zdjęć do galerii mają taki status konta, że ich fotografie pojawią się dopiero po akceptacji ze strony administracji serwisu. Także jeśli ktoś wyśle fotografię, a nie widać jej na stronie głównej galerii, to wystarczy poczekać kilka godzin, a na pewno się ona pojawi.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Autor: Stanisław Stadnicki.
Publikacja tekstu: Wtorek, 14 sierpnia 2012r. godz.: 08:54. Nr wydania: 249/2012

Dziękujemy za lekturę tego tekstu. Możesz teraz wrócić do wyboru aktualności.

Polecamy teksty na podobny temat

Następne teksty:

Poprzednie teksty:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2024
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu KolejPodsudecka.pl jest zabronione.
Serwis KolejPodsudecka.pl jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

  • WebInspiracje
  • Stanisław Stadnicki