Dodano: Piątek, 25 września 2009r. godz.: 13:56. Nr wydania: 103/2009

Wdech, wydech

Jak pewnie zauważyliście jakiś czas temu zablokowane zostały komentarze dostępne na naszej stronie. To tymczasowe ograniczenie.

Komentarze zostały zablokowane, ponieważ w poprzednim artykule dotyczącym konieczności przywrócenia pociągów kursujących między Kamieńcem Ząbkowickim, a Nysą mówiąc delikatnie zrobiło się za gorąco i komentarze były zbyt ostre. Aby złagodzić atmosferę komentarze zostały tymczasowo zablokowane. W przyszłym tygodniu powrócą wraz z możliwością dodawania kolejnych opinii. Oczywiście te nieodpowiednie komentarze zostaną zablokowane na stałe.

To nie koniec zmian. Ponieważ przedłużyły się sprawy organizacyjne związane z załatwieniem ostatnich formalności dofinansowania imprezy kolejowej w Racławicach opóźniła się publikacja galerii zdjęć zapowiadanej kilka tygodni temu. Jeszcze tylko dostarczymy do Euroregionu parę dokumentów związanych z racławicką imprezą i galeria się pojawi. Jest już gotowa, ale nie zdążyliśmy jej sprawdzić. Proszę o chwilę cierpliwości.

Na początku przyszłego tygodnia, w poniedziałek pojawi się nasz list otwarty dotyczący konieczności przywrócenia pociągów na odcinku Nysa-Kamieniec. Rozpoczniemy też naszą kolejną akcję, ale szczegóły o niej niebawem. Mogę tylko powiedzieć: szykujcie się, Wasza pomoc będzie konieczna.

Autor: Stanisław Stadnicki.
Publikacja tekstu: Piątek, 25 września 2009r. godz.: 13:56. Nr wydania: 103/2009

Dziękujemy za lekturę tego tekstu. Możesz teraz wrócić do wyboru aktualności.

Polecamy teksty na podobny temat

Następne teksty:

Poprzednie teksty:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2024
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu KolejPodsudecka.pl jest zabronione.
Serwis KolejPodsudecka.pl jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

  • WebInspiracje
  • Stanisław Stadnicki